BREAKING NEWS

“Vangjush Dako ishte lidhje direkte e Ramës”/ Artan Hoxha zbardh detaje të reja nga arrestimi i ish-kryebashkiakut të Durrësit: Janë bërë tentativa që...

“Vangjush Dako ishte lidhje direkte e Ramës”/ Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

“Fletë-arresti për Dakon u pre të premten”, Artan Hoxha zbulon detaje të reja: Ja pse nuk u zbatua menjëherë urdhri i SPAK

“Fletë-arresti për Dakon u pre të premten”, Artan
x
BREAKING NEWS

Plagosi bashkëshorten në Korçë, vetëdorëzohet autori

Plagosi bashkëshorten në Korçë, vetëdorëzohet
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama takim me ambasadoren Yuri Kim pas arrestimi i Dakos nga SPAK (Detajet)

Kryeministri Rama takim me ambasadoren Yuri Kim pas arrestimi i Dakos nga SPAK
x
BREAKING NEWS

“Është i gatshëm të ballafaqohet me drejtësinë”/ Avokati zbulon ku ndodhej Vangjush Dako në momentin që doli urdhër-arresti

“Është i gatshëm të ballafaqohet me
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i Vangjush Dakos, analisti i njohur zbulon skenarin: Një situatë e tillë i intereson kryeministrit apo po detyrohet...

Arrestimi i Vangjush Dakos, analisti i njohur zbulon skenarin: Një
x
BREAKING NEWS

“SPAK nën trysnin e ndërkombëtarëve”/ Arrestimi i Vangjush Dakos, reagon avokati i tij: Ja për çfarë akuzohet

“SPAK nën trysnin e ndërkombëtarëve”/ Arrestimi
x
BREAKING NEWS

Avokati Hazizaj zbardh detaje nga arrestimi i Vangjush Dakos me urdhër të SPAK: Masa e sigurimit me burg nuk është e duhura, ja çfarë rrezikon ish-kryebashkiaku

Avokati Hazizaj zbardh detaje nga arrestimi i Vangjush Dakos me urdhër
x

Gossip

Çifti më i përfolur në showbiz/ Kiara dhe Luizi tani janë 'jek e jek', s'do t'a besoni për çfarë bëhet fjalë (FOTO)

Çifti më i përfolur në showbiz/ Kiara dhe Luizi tani

Kiara Tito duket se ka fituar një popullaritet shumë të madh pas daljes nga shtëpia e Big Brother. Sot ajo dhe partneri i saj, Luiz Ejlli kanë të njëjtin numër ndjekësish në rrjetin social Instagram. Pra në momentet që po flasim Kiara dhe Luizi kanë 678 mijë ndjekës në këtë rrjet social.

Kiara ka njoftuar gjithashtu se ajo do të pjesë e programit sot si e ftuar së bashku me të larguarit e tjerë nga shtëpia.
Kiara është gjithashtu një nga mbështetëset më të mëdha të Luizit dhe çdo ditë është pranë tij me postime të ndryshme që bën në Instagram.