BREAKING NEWS

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit të famshëm shqiptar

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit
x

Gossip

Çifti Trump mbërrin në Mar-a-Lago për të nisur një jetë të re/ Ndryshimi i Melania Trump kur zbriti nga avioni nuk iu shpëtoi mediave botërore, ish Zonja e Parë ka ‘varur në gozhdë’... (Fotot që po bëjnë xhiron në rrjet)

Çifti Trump mbërrin në Mar-a-Lago për të nisur

Melania Trump duket se ka ‘varur në gozhdë’ këpucët e saj të Zonjës së Parë teksa zbriti nga avioni presidencial Air Force në rezortin Mar-a-Lago për të nisur jetën e saj të re në Florida.

Ajo dhe ish-presidenti Trump dukeshin në humor të mirë para se të merrnin makinat që i prisnin, për të shkuar drejt shtëpisë së re me familjen e tyre.

Çifti Trump mbërrin në Mar-a-Lago për të nisur

Pamjet dukeshin shumë më pozitive e të lumtura sesa ato të largimit të tyre nga Uashington, ku Trump  deklaroi: “Do të rikthehemi në një formë ose në një tjetër”.

Çifti Trump mbërrin në Mar-a-Lago për të nisur

Ai gjithashtu u uroi fansave ‘një jetë të mbarë’ pra se të ngjitej në avionin Air Force One teksa Joe Biden priste të merrte zyrtarisht stafetën si president.

Çifti Trump mbërrin në Mar-a-Lago për të nisur

Teksa ata zbrisnin në Florida, shumë ish-presidentë shikonin sesi Jennifer Lopez e Lady Gaga këndonin për turmën prej 1,000 njerëzish në ceremoninë e Capitol para betimit zyrtar të Joe Biden e Kamala Harris.

Çifti Trump mbërrin në Mar-a-Lago për të nisur

Teksa merrte avionin Air Force One, Melania, ishte ngjitur në të me kostumin Chanel, një çantë $70,000 Hermes dhe këpucët e larta Christian Louboutin, ndersa doli prej tij në Florida me një fustan $3,700 Gucci dhe një palë këpucë më të thjeshta $550 Roger Vivier.

Çifti Trump mbërrin në Mar-a-Lago për të nisur

Në daljen e fundit nga Shtëpia e Bardhë, presidenti nuk tregonte keqardhje, por bashkë me Melanian, e cila mbante veshur një xhaketë Chanel, syze dielli dhe cantën e zezë $70,000 Hermes Birkin, ecën drejt helikopterit Marine One pasi foli për gazetarët.

Çifti Trump mbërrin në Mar-a-Lago për të nisur

“Ju duam shumë, arritëm shumë së bashku. Tashmë po e lëmë, siç thonë sportistët, e kemi lënë në fushë”, tha Trump.

Çifti Trump mbërrin në Mar-a-Lago për të nisur

Çifti Trump mbërrin në Mar-a-Lago për të nisur

Çifti Trump mbërrin në Mar-a-Lago për të nisur