BREAKING NEWS

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan: Më kërkoi në mënyrë jodiplomatike…

Berisha zbulon telefonatën që solli përplasjen me Erdogan:
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin

Sali Berisha zbulon arsyen pse bojkotoi sot Kuvendin
x
BREAKING NEWS

Erdogan nuk e takoi, reagon për herë të parë Ilir Meta

Erdogan nuk e takoi, reagon për herë të parë Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon planin e madh që po përgatitet për Shqipërinë

Pritet kthesa drastike në politikën shiptare / Spartak Ngjela tregon
x
BREAKING NEWS

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa të menjëhershme pë gylenistet që marrëdhëniet tona të mos errësohen

Erdogan ia bën të qartë qeverisë shqiptare: Merrni masa
x
BREAKING NEWS

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do lejojmë askënd që të prishë këtë panoramë të bukur e të këndshme

Presidenti Erdogan flet në Parlamentin e Shqipërisë: S’do
x
BREAKING NEWS

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit
x
BREAKING NEWS

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime të reja në Shqipëri

Erdogan jep njoftimin e rëndësishëm, paralajmëron zhvillime
x

Gossip

Igli Zarka flet për trekëndëshin më të përfolur në rrjet: Donaldi kafshoi dorën kur u përmend marrëdhënia me Borën, ja çfarë tregon ky detaj

Igli Zarka flet për trekëndëshin më të përfolur

Sot ka qenë i ftuar në "Ftesë në 5" në Top Channel, ish-konkurrenti Igli Zarka, i cili doli nga shtëpia për shkak të problemeve shëndetësore. Megjithëse, ai qëndroi shumë pak në shtëpinë e "Big Brother Vip Albania", ai ka krijuar disa kontakte aty dhe është lidhur më shumë me Donaldin.

Sot i ftuar në “Ftesë në 5” dha mendimin për disa prej banorëve.

Aktori tha se Donaldi ishte banori që i dha më shumë energji pozitive në shtëpi:

“E kam vlerësuar shumë, pres të pi kafe me të kur të dalë."

Ndërsa lidhur me trekëndëshin Bora-Donald-Beatrix, aktori dhe pedagogu Igli Zarka tha se ai nuk sheh asnjë trekëndësh, pasi “Donaldi e ka thënë mbi 15 herë që është vetëm. Shoh një Donald shumë të qartë”.

Kur aktori Donald Veshaj u pyet për marrëdhënien me Borën dhe a ka më ndjenja për të, u përgjigj shkurt, pa treguar se çfarë e ka zhgënjyer në atë marrëdhënie.

Igli përmendi një detaj, që e komenton sipas tij, si një akt burrërie: “Ai kafshoi dorën. Ky gjest do të thotë nuk flas. Tregoi burrëri! Edhe pse i kishte të gjitha armët drejtuar vetes, duroi”.