BREAKING NEWS

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Nga Enegjitika, te Ekonomia e Shëndetësia, ja kush do i fus në burg punonjësit e administratës

"Na urdhërrojnë shefat të firmosim"/ Avokati i njohur
x
BREAKING NEWS

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do kapej kurrë", analisti Mërtiri del me deklaratën e fortë: Tahiri i di bëmat e Ramës, ndaj kryeministri nuk e shet dot

"Po të mos dilnin përgjimet e Italisë ish-ministri nuk do
x
BREAKING NEWS

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri", Klodiana Lala denoncon standarin e dyfishtë të gjykatave, avokati i ish-ministrit e 'kërcënon' hapur: Të isha në studio do flisnim ndryshe

"U la në burg një 74-vjeçar dhe u lirua Tahiri",
x
BREAKING NEWS

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin ndaj Tahirit: Lirimet para kohe me kusht ndodhin rrallë, nuk do përbënte lajm nëse...

Avokati i njohur 'nxjerr zbuluar' drejtësinë me vendimin
x
BREAKING NEWS

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar nga Basha dhe Alibeaj"? Bardhi flet për 'fatin' e tyre dhe habit me deklaratën: Nuk janë problem i përçarjes

"Ç’do të ndodhë me deputetët e përjashtuar
x
BREAKING NEWS

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të ftohtë’ qeverinë: Vendim luksi, thjesht kërkoni një ministër në burg si rezultat të drejtësisë

Lirimi i Tahirit, ish-prokurori ‘bën për ujë të
x
BREAKING NEWS

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del me deklaratën 'bombë': Ju tregoj provën e fortë që mund të rikthejë në qeli Tahirin

“Nëse nëna e fëmijëve...”, avokati i njohur del
x
BREAKING NEWS

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja Hoxha zbardh prapaskenat e bujshme nga arrestimi i zyrtares së lartë të Shëndetësisë

“Në zarf mendova se ishte çokollatë”, gazetarja
x

Gossip

“Ik që këtu, nuk dua të të shoh më!”/ Mes lotësh, Kiara “shpërthen” keq kundër Luizit: Kush të duket vetja... (VIDEO)

“Ik që këtu, nuk dua të të shoh më!”/ Mes

Nata e mbrëmshme nuk ka qenë aspak e mirë për Kiarën dhe Luizin, të cilët janë përfshirë në debate të forta me njëri-tjetrin.

Kiara ka shpërthyer në lot pasi Luizi i ngriti zërin, ndërsa pasi Luizi shkoi për tu sqaruar ajo i tha se nuk donte ta shihte pasi ishte e prekur shumë.

“Më ka bërë si lolo ky mua. Kujt i fishkëllen ky more, kush është ky? Ka mundësi të ikësh? Nuk dua të të dëgjoj fare, Kaq! Jam shumë e prekur! Nuk dua të të shoh fare, më bërtiske ti mua, po kush je ti. E kupton që nuk lejoj as mamin dhe as babin tim që të më bërtasë. Hera e fundit që më bërtet, kaq po të them Luiz! Ik që këtu, nuk dua të të flas fare! Edhe sikur të jetë nata e fundit, as që më intereson hiç. Kujt i fishkëllen ti? Kujto kë ke përballë, mëso të komunikosh. Nuk jam një qen rrugë unë, aty përballë teje isha po të dëgjoja”- tha Kiara.

https://www.instagram.com/reel/CqNfk3HLFxb/?igshid=YmMyMTA2M2Y=