BREAKING NEWS

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet ligjore dhe kushtetuese që Trump të qëndrojë në detyrë

CNN trondit demokratët në SHBA: Ja zgjidhjet  ligjore dhe kushtetuese
x

Gossip

Iku nga emisioni 'Shiko Kush Luan' se u zu me Luanën? Aktori Rezart Veleshnja u shuan kureshtjen të gjithëve dhe zbulon si qëndron e vërteta

Iku nga emisioni 'Shiko Kush Luan' se u zu me Luanën? Aktori

Aktori Rezart Veleshnja i ftuar sot në studion e 'Wake Up' ka sqaruar largimin nga emisioni “Shiko Kush Luan”, ku gjerësisht u komentua në portale se ndodhi për shkak të një zënke me moderatoren e emisionit Luana Vjollca.

Veleshnja i hodhi poshtë të gjitha këto zëra duke thënë se ai u largua pasi kishtë shumë anngazhime në Portokalli.

“Kemi qenë shumë të zënë me Portokallinë, kam pasur dhe angazhime të tjera por kjo nuk do të thotë që unë ika”, tha ai.

Ndërkohë i pyetur nga Ori se çfarë ndodhi me emisionin tjetër që ishte regjistruar dhe ai ishte ende një nga kapitenët, ai tha: Për emisionin tjetër ka pasur probleme të tjera teknike, prandaj nuk u transmetua, por nëse unë do kisha konflikt si do vazhdoja të punoja”.

Gjithashtu ai i hodhi poshtë të gjitha zërat për një zënkë apo sherr me Luanën.