BREAKING NEWS

“Urdhërove vrasjen e Azem Hajdarit!”, Fatos Klosi nxjerr prapaskenat e rënda, i përgjigjet akuzës ‘bombë’ të Sali Berishës: Unë e paralajmërova që...

“Urdhërove vrasjen e Azem Hajdarit!”, Fatos Klosi nxjerr
x

Gossip

Iku nga 'Top Channel', vjen reagimi që i shtang të gjithë nga Renato Mekolli

Iku nga 'Top Channel',  vjen reagimi që i shtang të

Kuzhinieri i famshëm shqiptar Renato Mekolli nuk do të jetë më pjesë e “Hells’s Kitchen”.

Para pak orësh ai publikoi një foto në profilin e tij, ku lexonte “No Coment”, duke mos dhënë asnjë koment në lidhje me arsyen e largimit.

Por komenti i para pak minutave ka sjellë lindjen e shumë pikëpyetjeve.

“Nuk e kuptoj si mund të ma kërkoni të rikthehem,jeni ju ata që nuk më keni dashur dhe më keni sharë çdo herë në Hell’s Kitchen!”, ka thënë Renato