BREAKING NEWS

Nuk e fituan dot betejën/ Katër pacientë humbin jetën në Infektiv orët e fundit, ministria jep detajet zyrtare

Nuk e fituan dot betejën/ Katër pacientë humbin jetën
x

Gossip

“Ilaçi i shpirtit tim”, Rudina Dembacaj tregon çfarë i ndodh sa herë që është larg vajzës së saj (FOTO)

“Ilaçi i shpirtit tim”, Rudina Dembacaj tregon

Aktorja Rudina Dembacaj publikon gjatë gjithë kohës momente të ndryshme me të voglën e saj, Viktoria e cila është dashuria më e madhe e saj.

Së fundmi Rudina ka publikuar një tjetër foto me të voglën e saj në ‘Instastory’ krah të cilës ka shkruar: “Gjysmë dite të largohem, shoh non stop fotot me ilaçin e shpirtit tim”.

Dembacaj ka treguar kështu se nuk mund të qëndrojë për shumë gjatë larg vajzës dhe se ajo është mendimi kryesor kur nuk e ka pranë.

Kujtojmë se vetëm disa ditë më parë e vogla u pagëzua dhe Rudina ndau pozat e veçanta të një momenti kaq special në jetën e tyre.

“Ilaçi i shpirtit tim”, Rudina Dembacaj tregon