BREAKING NEWS

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në festën e pavarësisë së Amerikës: Është e turpshme

Robert Papa zbulon gafën e madhe që Yuri Kim bëri në
x
BREAKING NEWS

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”, Kreshnik Spahiu jep lajmin e madh: Faleminderit Zot

“Sot një ëndërr e madhe mu bë realitet”,
x
BREAKING NEWS

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa infektime dhe humbje jete janë shënuar në 24 orët e fundit nga COVID

Vijojnë shifrat e larta në vend, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti bën kthesën e madhe javën e ardhshme, ja çfarë pritet të ndodhë

“Pushtimi” i Shqipërisë nga i nxehti afrikan, moti
x
BREAKING NEWS

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën deklaratën e fortë për dy politikanët

A do të ndodhë ribashkimi Meta-Berisha? Gazetari Robert Papa bën
x
BREAKING NEWS

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti bën kthesën e papritur, ja çfarë na pret javën e ardhshme

Temperaturat përvëluese nuk do të zgjasin shumë, moti
x
BREAKING NEWS

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje Perëndimin: Do ta merrni përgjigjen në vetëm një sekondë!

“Mos na prekni...",aleati i Putinit kërcënon me hakmarrje
x
BREAKING NEWS

“U mbars mali dhe polli një mi”/ Ilir Demaliaj ngre alarmin dhe zbulon prapaskenat e protestës së 7 korrikut: Rama nuk do të ishte i qetë nëse...

“U mbars mali dhe polli një mi”/ Ilir Demaliaj ngre alarmin dhe
x

Gossip

Ilir Shaqiri i përgatit surprizën e madhe Emanuelës/ Çifti mbërrin në Shqipëri. Zbardhen detaje nga ceremonia gjigante (FOTO)

Ilir Shaqiri i përgatit surprizën e madhe Emanuelës/ Çifti

Momenti i shumëpritur po afron për balerinin e njohur Ilir Shaqiri dhe për bashkëshorten e tij Emanuela. Ëndrra 20 vjeçare e saj do të bëhet realitet mbrëmjen e nesërme në Durrës, ku balerini Ilir Shaqiri i ka përgatitur asaj një ceremoni surprizë.

Një dasmë 20 vite pas lidhjes së tyre, e cila në këto vite padyshim që ka pasur uljet dhe ngritjet e saj, dhe ka kulmuar me sjelljen në jetë të Emily.

Burime bëjnë me dije se ceremonia me 120 të ftuar do të zhvillohet te hotel Bleart në qytetin e Durrësit, ku Iliri do të ketë të ftuar njerëzit e tij më të afërt, miq dhe kolegë të tij. Për përgatitjen e kësaj dasme, që pritet të jetë një surprizë për Emanuelën, kanë menduar miqtë e tij Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska.

Ilir Shaqiri i përgatit surprizën e madhe Emanuelës/ Çifti

Familja e balerinit ka mbërritur prej ditës së djeshme në Shqipëri, dhe nesër do të jenë gati për festën e madhe.

Ilir Shaqiri i përgatit surprizën e madhe Emanuelës/ Çifti

Iliri e kishte shprehur disa muaj më parë se kishte dëshirë të bënte një dasëm pasi me bashkëshorten kishte bërë vetëm ceremoninë e celebrimit në Itali ku morën pjesë 14 persona. Ai tha se të dy e kanë patur ëndërr gjithmonë që të bëjnë një dasëm ‘alla shqiptarçe’.

Ilir Shaqiri i përgatit surprizën e madhe Emanuelës/ Çifti

Që prej shpalljes fitues në Big Brother, Iliri ka mbajtur kontakte të shpeshta me Tiranën, edhe për shkak se ai u përzgjodh imazhi zyrtar i Digitalb.

Ilir Shaqiri i përgatit surprizën e madhe Emanuelës/ Çifti

Më të lexuarat