BREAKING NEWS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant Balla zbardh vendimet e rëndësishme që u diskutuan sot në mbledhjen me dyer të mbyllura të PS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant
x

Gossip

Ilir Shaqiri rrëfehet publikisht, tregon 'pengun' me të madh në jetë dhe ka një mesazh për bashkëshorten

Ilir Shaqiri rrëfehet publikisht, tregon 'pengun' me të

Ilir Shaqiri në një intervistë mjaft speciale për “Shiko Kush LUAN” hapi zemrën përballë të birit duke iu përgjigjur të gjitha pyetjeve që ai i drejtoi.

Iliri zbuloi se ka pasur dëshirë të madhe të kishte edhe tre vajza përpos tre djemve që ka. Nëse djemtë do i kërkonin të hiqte dorë nga muzika, këngëtari ju përgjigj se po, pasi deri tani ka bërë këngë që i kanë shërbyer kohës së vet. Këngën që do ta konsideronte si “këngën e jetës së tij” është “Fjalët e qiririt”

Mirëpo meqenëse të gjithë duan të dinë më shumë për jetën e tij private, Korabi iu drejtua Ilirit me këtë pyetje: “Çfarë do t’i thotë sot mamit publikisht nga skena e “Shiko Kush Luan”?”

“Vazhdoj ta dua edhe më shumë nga se e kam dasht!”, ishin këto fjalët dedikim për bashkëshorten nga Ilir Shaqiri.

Më të lexuarat