BREAKING NEWS

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/ Frrok Çupi parashikon zhvillime të bujshme, lëshon paralajmërimin 'bombë' për këtë politikan të njohur: Është në prag të burgut

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/
x
BREAKING NEWS

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon ‘thumbin’ e fortë për përplasjen Duka-Veliaj dhe ngre dyshimet: Mund ta ketë bërë...

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon
x
BREAKING NEWS

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja kontrollon makinat luksoze dhe ato me targa të huaja/ Çfarë ka ndodhur?

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja
x
BREAKING NEWS

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen dëshmia tronditëse nga SHBA, biznesmeni i njohur shqiptar rrëfen si e shpëtoi Arben Kraja

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e njerëzish ku dëmtohen interesat e SHBA, ai dhe Berisha i kanë sytë nga Ukraina, synojnë azil në Rusi

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e
x
BREAKING NEWS

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike, FBI-CIA-DASH bashkëpunim me Thesarin për aferat e emrave në listën e zezë, ja raporti

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike,
x
BREAKING NEWS

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet vendore, nuk ankimoi në Gjykatën Kushtetuese paligjshmërinë e 30 qershorit

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet
x
BREAKING NEWS

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi të butë në Tiranë, procedurat si veprohet

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi
x

Gossip

Iliri: Ky është banori që nuk ka për ta fituar kurrë “Big Brother VIP”

Iliri: Ky është banori që nuk ka për ta fituar kurrë

Banorët në shtëpinë e “Big Brother VIP” zhvilluan një lojë me pyetje pikante.

15 gogla dhe secila prej tyre ka nga 2 pyetje.

Ata me radhë do të marrin goglat dhe pasi të lexojnë pyetjet duhet të thonë për pyetjen 1 dhe të drejtojnë gishtin tek personi për të cilën mendon se shkon përgjigjja për pyetjen 1.

Pyetja 1 do të lexohet njëherë e para,do vazhdojnë të gjithë me rradhë dhe pastaj do të bëjnë raundin e dytë duke lexuar secili pyetjen e dytë.

Nuk duhet ta lexojnë me zë pyetjen,duhet të lexojnë me zë vetëm numrin e pyetjes.Më pas ata do të duhet të drejtojnë gishtin tek banori që mendojnë si përgjigjje për pyetjen.

Pyetja për Ilirin ishte kjo: Cili banor nuk ka për ta fituar kurrë BBV?

Sipas tij banori që nuk ka për ta fituar kurrë BBV është Dagz.

Ata vendosen që me hedhjen e lekut kokë apo pil, nëse bie kokë atëherë banorët do të duhet ta lexojnë pyetjen me zë të lartë, nëse bie pil nuk do ta lexojnë.

Ilirit i ra pil kështu që ai nuk e tha me zë të lartë pyetjen e tij.

Më të lexuarat