BREAKING NEWS

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me urdhër të NATO për “puçin” në Rinas, ka spiunuar kundër SHBA, u shërben forcave jo mike

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me
x

Gossip

Intervista ndryshe e Çiljeta Xhilagës: Lulzim Bashës i them suksese në jetë!

Intervista ndryshe e Çiljeta Xhilagës: Lulzim Bashës i them

Çiljeta Xhilaga një nga këngëtaret e personifikuara me PD-në që në kohën e Berishës, do të dalë sonte në një intervistë në Top News ku rrëfehet për shumëçka, dhimbjen nga humbja së fundmi e babait, fëmijërinë, pasionet, të ardhmen e djalit të saj Fernandon dhe me disa mesazhe për politikanët, si ish e angazhuar me të djathtën.

-Në spotin e publikuar me Çiljetën bie në sy kjo pyetje dhe kjo përgjigje: 

Pyetja: Lulzim Bashës do i thoje që?

Çiljeta: Suksese në jetë!

Intervista e Çiljeta Xhilagës transmetohet sonte në mbrëmje në topnews_al ora 20:00.

 

Më të lexuarat