BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x
BREAKING NEWS

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto, ish prokurori zbardh detaje të forta: Indicie të rëndësishme...

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto,
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i brendshëm është më i rrezikshëm se ai i jashtëm

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i
x

Gossip

Çiljeta Xhilaga shtatzënë? Dalin pamjet që “nxjerrin zbuluar” këngëtaren (FOTO)

Çiljeta Xhilaga shtatzënë? Dalin pamjet që “nxjerrin

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga është prej disa vitesh në një lidhje me portierin, Alban Hoxha.

Ata jetojnë së bashku me dy djemtë që kanë nga marrëdhëniet e mëpërparshme. Çifti janë shfaqur herë pas here publikisht në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe duken shumë të lumtur.

Mirëpo, së fundmi, në rrjet po përflitet se çifti do të bëhen sërish prindër. Gjithçka ka nisur nga një video që Çiljeta ka publikuar në TikTok një video, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Nuk dihet nëse është vërtetë shtatzënë apo është shëndoshur, por komentet kanë qenë të shumta. Deri atëherë nuk na mbetet veçse të presim për një konfirmim nga ana e këngëtares.

Më të lexuarat