BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Gossip

Ilva Tare feston ditëlindjen e të birit në SHBA dhe sjell foton e bukur familjare

Ilva Tare feston ditëlindjen e të birit në SHBA dhe sjell foton e

Prej disa muajsh, gazetarja e njohur Ilva Tare ka nisur një jetë të re në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.  Së bashku me bashkëshorin, Eduard Selimin dhe dy fëmijët e tyre ata kanë nisur një kapitull të ri jashtë Shqipërisë.

Gjatë gjithë kësaj kohe gazetarja ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas here ka publikuar  momente të ndryshme nga përditshmëria e sja në SHBA.

Ditën e sotme, djali i çifti, Tomas feston ditëlindje dhe ka mbushur katër vjeç.

Familja është kujdesur të organizojë një festë në ambientet e shtëpisë dhe vogëlushi duket shumë i lumtur. Krah tij, qendrojnë mami Ilva, babi Eduard dhe motra Melodi, të cilët kanë bërë me duar numrin katër, duke treguar kështu se janë një familje shumë e bekuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ilva Tare (@ilva_tare)