BREAKING NEWS

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda
x
BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Gossip

Çimi u lidh me Linditën menjëherë pasi u nda nga ajo, reagon Stela dhe ka dy fjalë: Po bëjnë lojë të trefishtë! Unë kam armët e mia sekrete!

Çimi u lidh me Linditën menjëherë pasi u nda nga ajo,

Stela Nikolla dhe Çimi i ‘Përputhen+40’ dolën çift nga programi. Mirëpo teksa po pritej që të zyrtarizonin lidhjen e tyre, krejt papritur u ndanë.

Përmes disa postimeve në “Instastory”, Stela shkruante se Çimi në mënyrë krejt të papritur kishte fshirë të gjitha fotot me të në rrjetet sociale dhe nuk i përgjigjej në telefon.

Çimi u lidh me Linditën menjëherë pasi u nda nga ajo,

Ajo sot ishte në studion e emisionit “Shqipëria Live”, pasi donte të sqaronte disa fjalë që një tjetër ish-konkurrente e reality shoë-t, tha një ditë më parë te ky program.

Lindita Bimi tha dje se ajo në një farë mënyre është arsyeja se pse Stela dhe Çimi ishin ndarë. Sipas saj, Nikolla është mërzitur pasi ai herë pas here përmendte emrin e Linditës.

Sot, Stela tha se nuk është e mërzitur në lidhje me këto. Sipas saj, ajo është mërzitur vetëm nga mënyra se si Çimi u largua nga ajo.  

“Nuk ka të vërtetë fare në fjalët e Linditës. Unë nuk jam mërzitur, ka bërë mirë që e ka falenderuar, do të thotë se është njeri i mirë. Më ka mërzitur reagimi i Cimit, që tregon se është njeri i vogël. Nuk ka pasur as guximin që mua të më sqaronte se ne nuk jemi bashkë.  Thjesht një ditë nuk më ktheu përgjigje në telefon. Nuk është se insistova shumë. Madje bëra shaka në një postim, ku thashë kush e shikon të më tregojë se si është”, tha Stela.

Çimi u lidh me Linditën menjëherë pasi u nda nga ajo,

Kjo e fundit shton se deklaratat e Linditës i duken si lojë. Madje ajo nuk la pa përmendur edhe Gilbertën, e cila para disa ditësh postoi disa foto ku tregonte “çiftin e ri”, pikërisht Lindita me Çimin.

“Një natë më parë fola me Gilertën dhe më tha si ka mundësi që ndodhi kjo. Çimi të donte. Të pasnesërmen Gilberta poston foto për çiftin e ri. Thjesht për disa ndjekës më shumë në rrjetet sociale”, shtoi Nikolla.

Stela shton se është shumë e mërzitur me sjelljen e Çimit, pasi kishte ndjenja për të, por tani e ka mbyllur këtë histori. E pyetur nëse ai e ka tradhtuar, ajo e hodhi poshtë këtë mundësi.

“Nuk mendoj se më ka tradhtuar, në momentin që ishte me mua. Nuk ka qenë një kohë e gjatë, por ai i di vlerat e mia. Kam armët e mia sekrete dhe nuk mund të më tradhtojë”, përfundoi Stela.

Më të lexuarat