Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Prag lufte mes Turqisë dhe Greqisë! Kryeministri Rama befason gazetarin grek, ja çfarë i thotë për Erdogan

Prag lufte mes Turqisë dhe Greqisë! Kryeministri Rama befason
x

Gossip

'Incident' i rëndë/ Beona Qeretit i ndodh e papritura në mes të rrugës: Plagosje në krye... (VIDEO)

'Incident' i rëndë/ Beona Qeretit i ndodh e papritura

Bleona Qereti së fundmi ka realizuar një set fotografish në rrugët e Amerikës. Gjatë xhirimeve asaj i ka ndodhur një e papritur. Duke ecur, këngëtarja ka rrëshkitur dhe është rrëzuar në trotuar.

Ajo shihet pa reçipeta, vetëm me një rrjetë në trup dhe mbathje. Sipër ka veshur një xhaketë dhe në këmbë një palë çizme të bardha me taka.

Çizmet e saj kanë rrëshkitur dhe Bleona u rrëzua. Këtë moment ajo vetë e ka publikuar në “Instagram” dhe shkruan:

“Plagosje ne krye te detyres”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plagosje ne krye te detyres???????????? @eugenioqose PS Po tani qe nuk te kam ketu kush do me veshe e zhveshe mua [email protected]

A post shared by Bleona (@bleona) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Plagosje ne krye te detyres???????????? @eugenioqose PS Po tani qe nuk te kam ketu kush do me veshe e zhveshe mua [email protected]

A post shared by Bleona (@bleona) on

Më të lexuarat