BREAKING NEWS

Burime gazi në Shqipëri? Kreshnik Spahiu paralajmëron të ardhmen e “frikshme”

Burime gazi në Shqipëri? Kreshnik Spahiu paralajmëron të
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH zbardh bilancin e 24 orëve të fundit

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH
x
BREAKING NEWS

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset për anëtarësim

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset
x
BREAKING NEWS

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike të premten

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike
x
BREAKING NEWS

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr vendimin për Sokol Mjacajn, ia ‘hedh çelësat në det’

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr
x
BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x
BREAKING NEWS

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak Braho hedh dritë mbi skandalin e madh me rrugën Kardhiq-Delvinë: Aferë korruptive! Balluku pjesë e oligarkisë së kryeministrit. Ai është megaloman dhe…/ Rama i ka hipur...

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak
x

Gossip

Incidenti/ Hygerta Sako përballet me një situatë të sikletshme gjatë transmetimit 'LIVE', publikohen pamjet që po qarkullojnë me shpejtësi

Incidenti/ Hygerta Sako përballet me një situatë të

Hygerta Sako njihet si një nga moderatoret që di t’i menaxhojë shumë mirë situatat e papritura, por nuk i ka shpëtuar një incidenti që i ka ndodhur me karrigen.

Teksa ka qenë në transmetim të drejtpërdrejt dhe është ulur, karrigia e saj është ulur bashkë me të duke i dhënë një tronditje të lehtë. Moderatorja shihet duke qeshur dhe e ka marrë me sportivitet situatën teksa e ka publikuar videon edhe në Instagram.

“Karrike mistrece, ka qejf të luajë në trasmetim “- ka shkruar ajo krah videos duke shkaktuar të qeshura tek të gjithë.

Ndonëse ka shumë vite në ekran, moderatorja e sportit është hermetike kur vjen puna te jeta private. Ajo është nënë e një vajze 15-vjeçare dhe që pas divorcit nga ish-bashkëshorti, ajo nuk ka bërë publike asnjë lidhje dashurie.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hygerta Sako (@hygerta_sako)

Më të lexuarat