BREAKING NEWS

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në vend/ Ulet numri i infektimeve, Ministria publikon të dhënat: Ja sa persona kanë humbur jetën ditën e sotme

Përditësimi më i fundit i situatës së Covid-19 në
x

Gossip

Infektohet me COVID-19 reperi i njohur shqiptar, jep lajmin dhe zbulon veprimin e menjëhershëm që do të bëjë: Ruani veten!

Infektohet me COVID-19 reperi i njohur shqiptar, jep lajmin dhe zbulon veprimin

Pak çaste më parë, reperi i njohur shqiptar, Stresi njoftoi se ka dalë pozitiv me COVID-19.

Në postimin e tij në InstaStory, Stresi ka treguar se po shkon menjëherë të izolohet, për të treguar kujdesin e duhur që ky virus do.

Gjithashtu, ai i bën thirrje të gjithë ndjekësve të tij të ruajnë veten, pasi me të vërtetë virusi nuk është lojë!

“U konfirmova pozitiv! Ruani veten, unë po iki menjëherë të vetëizolohem”- shkruan reperi.

Infektohet me COVID-19 reperi i njohur shqiptar, jep lajmin dhe zbulon veprimin

Në fakt, Stresi ka qenë në lëvizje kohëve të fundit dhe vetëm disa ditë më parë përfundoi xhirimet e klipit “Bad Girl” në bashkëpunim me Morena Tarakun, mirëpo ende nuk e dimë se ku dhe si u infektua.

Më të lexuarat