BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Gossip

Infektohet me koronavirus aktori i njohur dhe djali i tij, shtrohen menjëherë në spital

Infektohet me koronavirus aktori i njohur dhe djali i tij, shtrohen

Një nga aktorët legjendar e më të njohur të filmave në Bollywood, Amitabh Bachchan ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktori indian, përmes një postimi në Instagram. Aktori i bën thirrje personave që kanë qenë në kontakt me të gjatë ditëve të fundit të testohen.

“Këtë mbrëmje kam rezultuar pozitiv për COVID 19, ndodhem në spital, autoritetet janë informuar.. priten rezultatet e testimit të familjes dhe stafit… të gjithë ata që kanë qenë në kontakt me mua gjatë 10 ditëve të fundit, lutem që të kryeni testimet”, ka shkruar aktori.

Edhe djali i 77-vjeçarit, Abhishek rezultoi pozitiv me koronavirus. Aktori legjendar dhe i biri ndodhen të shtruar në spitalin Nanavati në Mumbai.

Infektohet me koronavirus aktori i njohur dhe djali i tij, shtrohen