BREAKING NEWS

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas ‘bombën’, zbulon emrat e vrasësve të Remzi Hoxhës, mes tyre edhe figura të rëndësishme politike (FOTO)

“Një krim shtetëror”/ Artan Hoxha plas
x

Gossip

Infektohet me koronavirus aktorja e njohur

Infektohet me koronavirus aktorja e njohur

Infektohet me koronavirus aktorja e njohur turke për rolin e ‘Hazall’ në telenovelën ‘Fate të Kryqëzuara’.

Këtë lajm ajo e ndau me ndjekësit e saj përmes një postimi në Twitter ku shkruante:

“Kam rezultuar pozitiv në testin e Covid-19. Jam mirë dhe procesin e trajtimit po e vazhdoj në shtëpi”.

Aktorja ishte në xhirimet e një seriali kur u infektua duke bërë më pas që xhirimet të ndalonin.