BREAKING NEWS

Kishte humbur shikimin nga tërmeti, koronavirusi i merr jetën pedagogut të njohur

Kishte humbur shikimin nga tërmeti, koronavirusi i merr jetën
x

Gossip

Inis GJONI ‘tërbon’ rrjetin me format perfekte, njësoj si në fillimet e veta… edhe pse 44 vjeçe dhe mama e një vajze (FOTO)

Inis GJONI ‘tërbon’ rrjetin me format perfekte, njësoj si

E bukur, sharmante, e talentuar dhe plot stil, kjo është Inis Gjoni. Ndonëse është tashmë 44 vjeçe, vazhdon të ketë të njëjtën bukuri dhe të njëjtat forma trupore si në fillimet e veta televizive.

Vajza me flokët kaçurrela të cilat nuk i ka ndryshuar asnjë moment është edhe mama e një vajze por kjo nuk e ka penguar të jetë në formën që dëshiron.

Së fundmi ka postuar disa foto ku evidenton fizikun e saj dhe menjëherë komentet kanë shpërthyer në Instagramin e Inisit. Për inisin ka ndalur koha, këtë e tregojnë fotot më poshtë.

Screenshot_3.jpgScreenshot_4.jpgScreenshot_2.jpg

Më të lexuarat