Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Isaac i shpreh dashurinë Dua Lipës me këngën e Ledri Vulës

Postuar: 10/08/2018 - 11:28

Dua Lipa ka filluar të kërcejë me këngët shqiptare vetëm një natë para festivalit që do të mbahet në Prishtinë.Ajo, së bashku me familjen dhe të dashurin kanë kërcyer nën ritmet e këngëtarëve që do të jenë të pranishëm me 10-12 gusht në Sunny Hill. Një moment, Isaac ka filmuar veten dhe Duan ku i shpreh dashurinë me tekstin e Ledrit dhe Lyrical Son.

 
Por momenti që të dy kërcejnë është pjesa e reperit Lyrical. Duket se Isaac qenka i informuar për lidhjet e mëparshme të Duas dhe mund të ketë qenë një ndër arsyet që është në Kosovë.
 
Ata duken më të dashuruar se kurrë, ndërkohë që fansat po presin me padurim festivalin madhështor që do presë artistë të huaj e shqiptarë, të cilët do ngjiten sot (10 gusht) në skenën e Prishtinës.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 1

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/08/2018 - 23:31

 22 – vjeçari Mishel Rrena, sfidoi opinionin publik dhe vendosi që lidhjen e tij me një person të të njëjtit seks ta bëjë publike.

Postuar: 20/08/2018 - 23:01

Rozana Radi sapo shpalli fejesën e saj dhe mori propozimin magjik në Capri.Këngëtarja ka vendosur

Postuar: 20/08/2018 - 22:25

Pas koncertit në Prishtinë, këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ka udhëtuar drejt Turqisë

Postuar: 20/08/2018 - 21:58

Ditën e sotme, reperi Stresi ngriti dyshime me anë të një statusi dhe një fotografie me një shiri

Postuar: 20/08/2018 - 21:00

Morena Taraku këngëtarja seksi e estradës sonë po thyen rrjetin me një video të cilën ditë më par

Postuar: 20/08/2018 - 20:47

Edhe pse ajo është një nga këngëtaret më të bukura dhe më të lakuara në median shqiptare nuk ka m

Postuar: 20/08/2018 - 20:20

Pas Eurovizionit, këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira mori një famë të jashtëzakons