BREAKING NEWS

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari që humbi jetën në Sarandë (foto)

Ra aksidentalisht nga pallati ku punonte, identifikohet 62- vjeçari
x
BREAKING NEWS

Eksperti i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore: Ja pse u detyrua SHBA të marrë masa të forta ndaj Kosovës

Eksperti  i çështjeve të sigurisë zbulon arsyen kryesore:
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve shoqërohet në polici (emri)

Çfarë ndodhi? Drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve
x
BREAKING NEWS

Stuhi, erëra të fuqishme dhe breshër, parashikimi i motit për gjatë javës, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat

Stuhi, erëra të fuqishme dhe breshër, parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Tensionet në Veri, vjen reagimi i PDK pas deklaratave të Kurtit

Tensionet në Veri, vjen reagimi i PDK pas deklaratave të Kurtit
x
BREAKING NEWS

Familjarët gjejnë pa shenja jete të moshuarin, dalin detajet e para (emri)

Familjarët gjejnë pa shenja jete të moshuarin, dalin detajet e
x
BREAKING NEWS

Rritja e menjëhershme e pagave, kreu i Konfindustrisë zbulon pasojat e rënda ndaj bizneseve

Rritja e menjëhershme e pagave, kreu i Konfindustrisë zbulon
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur nuk përmbahet ndaj deputetes: Ti nuk e di me cilën parti je

Analisti i njohur nuk përmbahet ndaj deputetes: Ti nuk e di me cilën
x

Gossip

Ish-banori i 'Big Brother VIP' “thumbon” sërish produksionin: Xhirime tjetër nivel... (FOTO)

Ish-banori i 'Big Brother VIP' “thumbon” sërish

Vedat Bajrami ishte pjesë e “Big Brother VIP Kosova” deri në finale, duke dalur i dyti. Pas përfundimit të këtij formati ai nuk mori pjesë në “Post BBK”, si shenjë “revolte” ndaj produksionit.

Madje ai pikërisht në atë ditë ka postuar edhe një sondazh sipas të cilit ai del i pari më i votuar e jo Stresi ai i cili edhe mori çmimin e madh. Ai së fundi ka paralajmëruar se ka nisur xhirimet e një seriali të ri, por që nuk mungoi edhe një “thumb”.

Ai shpesh gjatë spektaklit kishte përmendur që ai nuk është nivel i tyre, prandaj edhe nuk po gjen veten nëpër debatet e tyre.

Aktori përmes postimit ku tregoi për nisjen e xhirimeve, “thumboi” duke i cilësuar xhirimet tjetër nivel.