BREAKING NEWS

Publikoi videon e Lefter Allës duke thithur kokainë, Artan Hoxhën e thërrasin në Polici, vjen reagimi që nuk pritej i Blendi Fevziut

x

Gossip

Ish e dashura fton princ Harry-n dhe familjen mbretërore në dasmë, mediat britanike zbulojnë a do ta pranojë ai ftesën

Ish e dashura e Princ Harry, Ellie Goulding pritet që shumë shpejt të celebrojë dashurinë e saj me martesë.

 
“The Sun” shkruan se këngëtarja ka ftuar në dasmën e saj, Dukeshën Kate dhe Princin William. Përveç tyre Ellie ka ftuar edhe Princeshë Beatrice dhe Eugenie të cilat do të jenë të ftuarat e nderit.
 
Mësohet se ata do të jenë të pranishëm, pa marrë parasysh se këngëtarja më herët ka qenë e dashura e Harry-t
 
Deri tani nuk dihet nëse Harry dhe Meghan kanë marrë një ftesë nga këngëtarja, megjithatë “The Sun” shkruan se Harry nuk do e pranonte kurrë këtë ftesë.
Harry dhe Ellie u njohën gjashtë vite më parë në dasmën e Kate dhe William, ku Harry shoqëronte vëllain e tij, ndërsa Goulding ishte e ftuar si këngëtare.