BREAKING NEWS

"E shqetësuar për financimet ruse në Ballkan", senatorja amerikane: Shqipëria duhet të vendosë vetë

"E shqetësuar për financimet ruse në Ballkan",
x
BREAKING NEWS

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund "makthi" rus, Von der Leyen jep lajmin fantastik

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund
x
BREAKING NEWS

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë zbulon se çfarë po ndodh në vend

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë
x
BREAKING NEWS

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin paralajmërimin, zbulojnë planet e Putinit për Ballkanin

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet
x
BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x

Gossip

Ish-fituesi i ‘Big Brother Albania’ i jep fund beqarisë, kjo është këngëtarja shqiptare që i ka rrëmbyer zemrën (FOTO)

Ish-fituesi i ‘Big Brother Albania’ i jep fund beqarisë, kjo

Ju kujtohet Vesel Kurtishaj, djali nga Kosova i cili fitoi ‘Big Brother 8’?

Një emër i lakuar në shtypin rozë ndonëse është përpjekur të jetë diskret.

Nga ‘Big Brother’ doli çift me Tea Zhulin, mirëpo kjo marrëdhënie nuk zgjati shumë.

Së fundmi, duket se Veseli i ka dhënë fund beqarisë e ka vendosur të zbulojë vajzën që i ka rrëmbyer zemrën.

Ai ka publikuar foto me një vajzë, e cila nga profili i Instagramit duket se është këngëtare e quhet Frosina Muji.

Foton ai e ka shoqëruar me emoji zemre dhe duken një çift mjaft i bukur.

Ish-fituesi i ‘Big Brother Albania’ i jep fund beqarisë, kjo