BREAKING NEWS

Negociatat/ Kryeministri Rama mesazh të ‘koduar’ për BE-në: Pse mendoj kaq shpesh në ditët e sotme për…

Negociatat/ Kryeministri Rama mesazh të ‘koduar’ për
x

Gossip

Ish-gruaja e tij e mallkoi, Fjolla Morina nuk ndalet dhe publikon fotot krah biznesmenit: Zemrën time e kam …!

Ish-gruaja e tij e mallkoi, Fjolla Morina nuk ndalet dhe publikon fotot krah

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, prej disa kohësh është pozicionuar në një shtëpi me qira në qytetin e Kukësit, pasi iu gjet në çantë në pikën kufitare të Morinës, një pistoletë.

Duke qenë se ajo ishte shtatzëne, gjykata vendosi për këngëtaren, masën e arrestit shtëpiak.

Por, pak pasi u bë publik lajmi, Fjolla zyrtarizoi lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla, me të cilin pritet të martohet së shpejti. Së fundmi, këngëtarja ka publikuar disa imazhe ku shfaqet pranë Fisnikut, e shkruan “zemrën time e kam pranë”, ndonëse ish-gruaja e Sylës e mallkoi publikisht këngëtaren, duke i thënë se i kishte shkatërruar familjen.

Ish-gruaja e tij e mallkoi, Fjolla Morina nuk ndalet dhe publikon fotot krah