Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ish-i dashuri i Dua Lipës ka një të dashur të re, këtë herë zgjedh bionden simpatike

Postuar: 17/09/2019 - 15:11

Isaac Carew është në një lidhje të re. Ndarja e Duas nga i dashuri i saj prej vjetësh ka befasuar të gjithë, ndërsa më shumë na ka befasuar lidhja e saj që është konfirmuar shuë shpejt pas ndarjes nga Isaac.

Dua është lidhur me modelin Anwar Hadid që nga muaji qershor dhe lidhja e tyre po bëhet çdo ditë e më serioze, shkruan Gazeta Express.

Mirëpo, edhe Isaac duket se po vazhdon jetën pas një periudhe jo shumë të mirë në jetën e tij pas ndarjes nga këngëtarja me prejardhje shqiptare.

Isaac tani është në lidhje të re, poashtu me një modele nga Anglia, një bionde me emrin Florence Kosky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Isaac dhe Kosky tashmë nuk po i ndalojnë komentet flirtuese në fotografitë e njëri-tjetrit, ndërsa çifti duket se po kalojnë edhe mjaft kohë bashkë, madje duke postuar foto bashkë.

 

 

 

 

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/10/2019 - 20:14

Para pak ditësh këngëtarja Loredana Zefi, ka bërë publik lajmin e ndarjes nga Mozzik. Siç duket Mozzik nuk është ndalur, pasi ka njoftuar këngën e re të tij, e cila do të mbajë titullin: Dhelpër dinake!

Postuar: 18/10/2019 - 12:54

Ajo është tashmë një ndër  këngëtaret shqiptare me famë botërore më të dashura.

Postuar: 18/10/2019 - 11:24

Kate Middelton dhe Princi William kishin planifikuar të udhëtonin drejt Pakistanit, ku do të qënd

Postuar: 18/10/2019 - 09:58

Trashëgimtarja e ‘Top Channel’, Lori Hoxha është një nga personazhet më të dashur dhe

Postuar: 18/10/2019 - 09:11

Aurela Gaçe ka rrëfyer në “Këndo këngën time” një nga periudhat më të vështira të jet

Postuar: 18/10/2019 - 08:36

Aktorja e teatrit Mariana Kondi është shumë e dashur për publikun shqiptar.

Postuar: 17/10/2019 - 18:54

Aktorja e njohur amerikane Helen Elizabeth Hunt, e njohur si fituese e çmimit ‘Oskar’