BREAKING NEWS

Me sytë e përlotur, kryeministri Rama përkujton 4 viktimat e 21 Janarit dhe komunikon vendimin e rëndësishëm (VIDEO-LIVE)

Me sytë e përlotur, kryeministri Rama përkujton 4 viktimat e 21
x

Gossip

Ish-i dashuri i Dua Lipës ka një të dashur të re, këtë herë zgjedh bionden simpatike

Ish-i dashuri i Dua Lipës ka një të dashur të re,

Isaac Carew është në një lidhje të re. Ndarja e Duas nga i dashuri i saj prej vjetësh ka befasuar të gjithë, ndërsa më shumë na ka befasuar lidhja e saj që është konfirmuar shuë shpejt pas ndarjes nga Isaac.

Dua është lidhur me modelin Anwar Hadid që nga muaji qershor dhe lidhja e tyre po bëhet çdo ditë e më serioze, shkruan Gazeta Express.

Mirëpo, edhe Isaac duket se po vazhdon jetën pas një periudhe jo shumë të mirë në jetën e tij pas ndarjes nga këngëtarja me prejardhje shqiptare.

Isaac tani është në lidhje të re, poashtu me një modele nga Anglia, një bionde me emrin Florence Kosky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Isaac dhe Kosky tashmë nuk po i ndalojnë komentet flirtuese në fotografitë e njëri-tjetrit, ndërsa çifti duket se po kalojnë edhe mjaft kohë bashkë, madje duke postuar foto bashkë.

 

 

 

 

 

 

Më të lexuarat