BREAKING NEWS

Policia del me reagim ZYRTAR për ngjarjen e rëndë që ndodhi në Tiranë (Zbardhen detajet kush është i kërkuari për masakrën e Lushnjes që i drejtoi armën punonjësit të Shqiponjave)

Policia del me reagim ZYRTAR për ngjarjen e rëndë që ndodhi
x

Gossip

E trishtë! Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen e njohur, si u gjet bukuroshja e pajetë në tokë

E trishtë! Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen e

Një terapiste seksi në Hollywood dhe modele playboy, e cila dikur ishte fejuar me aktorin Drew Carey është vrarë nga një ish- i dashur tjetër.

E trishtë! Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen e

Dr Amie Harwick, 38 vjeçe, u gjet e pajetë në tokë në një lagje të Hollywood Hills.

E trishtë! Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen e

Ajo është hedhur nga ballkoni i banesës së saj. Ish- i dashuri problematik, Gareth Pursehouse, u arrestua rreth orës 4.30 pasdite e së shtunës me dyshimin për vrasje.

E trishtë! Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen e

E trishtë! Ish i dashuri problematik hedh nga kati i tretë modelen e