BREAKING NEWS

Vrau gruan me levë dhe më pas e masakroi me gërshërë, flet dhëndëri i familjes Tosuni nga Durrësi dhe tregon shkakun përse ndodhi krimi monstruoz

Vrau gruan me levë dhe më pas e masakroi me gërshërë,
x

Gossip

Ish-i dashuri u martua me mbesën e ish-këshilltares më besnike të Berishës, reagon Xhesika Berberi (FOTO)

Ish-i dashuri u martua me mbesën e ish-këshilltares më besnike

Dy vite më parë bëri bujë të madhe në media ndarja e modeles Xhesika Berberi nga partneri i saj Evald Balla. Mirëpo, dy vite pas ndarjes së tyre, Evaldi duket se gjeti dashurinë e jetës, pasi u kurorëzua me martesë me një vajzë brune të quajtur Fiona Guxholli, mbesa e Zana Guxhollit ish-këshilltares së Berishës.

Fotot e ceremonisë së tyre u përhapën kudo në rrjet, pasi ishte Kryebashkiaku Erion Veliaj ai që kurorëzoi çiftin. Ditën e sotme, Xhesika ka reaguar për herë të parë pas lajmeve për martesën e ish-të dashurit.

Në një postim në Instastory, ajo ka treguar se është single dhe e lumtur, pasi po e shijon vetminë.

"Vetëm dhe e dua këtë gjë.", shkruan modelja krahas fotos së saj.