BREAKING NEWS

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të ‘Shëndetësisë’

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të
x
BREAKING NEWS

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e rëndësishëm Roland Bejkos

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e
x
BREAKING NEWS

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e Shërbimit të Provës dhe i jep urdhrat e prerë: Nuk jeni të paprekshëm, porosia ime një dhe e vetme!

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e
x
BREAKING NEWS

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente, ia beson Shkodrën krahut të tij të djathtë (EMRI)

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen
x
BREAKING NEWS

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas ‘bombën’: Gjella e prishur që po gatuhet nga...

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu Bashën kryetar të PD-së? Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat dhe bën paralajmërimin e fortë: Saliu do...

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu
x
BREAKING NEWS

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon çfarë do ndodhë me Lulzim Bashën

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon
x
BREAKING NEWS

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet nga roli i Drejtuesit Politik për Qarkun e Shkodrës: Pas një reflektimi të thellë... (DEKLARATA)

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet
x

Gossip

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” i habit të gjithë, propozon live moderatoren e njohur

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” i habit të

Një foto e ish-konkurrentit të “Për’puthen”, Atdhe Xharavina u bë virale në rrjet këtë javë. Djali nga Kosova shfaqej në një lokal nate duke “u puthur” me një bionde.

I ftuar ditën e sotme në “Goca dhe Gra”, Atdheu tregoi se si qëndron e vërteta e këtij imazhi dhe zbuloi nëse është në një lidhje dashurie apo jo.

“Nuk është e vërtetë, vazhdoj të jem single. Ajo goca punon te clubi ku jam unë dhe kemi qenë duke folur për disa tavolina. Mu afrua dhe e kanë kapur foton ashtu dhe duket sikur jemi puthur”,- tha Atdheu.

Ndërkohë, njëra nga moderatoret e programit, Krista Merkoçi, tha se e sheh Atdheun si atë “djalin tipik shqiptar”, sepse ka një pamje të tillë. Kjo deklaratë nxiti komentet e vajzave të tjera, të cilat e pyetën Atdheun nëse do të dilte me Kristën për ta njohur.

Ish-konkurrenti tha se Krista i pëlqen nga pamja e jashtme e për këtë arsye do të kishte dëshirë të dilte me të, sepse ata nuk njihen.

Atdheu: Krista nuk tha ndonjë fakt që i dukem mashkull tipik shqiptar, por tha mbase.

Krista: Po sepse unë nuk të njoh.

Atdheu: Jam fiks ashtu siç tha Krista, jam shumë gentleman, e bëj ndonjë dhuratë, por nuk e mësoj të dashurën që kam në krah të jetë materialiste.

Fatma: A ka ndryshuar marrëdhënia me gocat pas famës tënde?

Atdheu: Normal që ka ndryshuar. Ka nga ato që interesohen se më kanë parë në televizor, ka nga ato që mendojnë se kam shumë lekë, por unë jam hallexhi.

Atdheu: Krista gocë e bukur duket.

Fatma: Nuk është vetëm e bukur më beso. Jemi për një takim katër minutësh?

Atdheu: Si fillim, unë e shoh në pamjen e jashtme, pastaj kur ta njoh më shumë, flasim për gjëra të tjera. Është e bukur, sigurisht që do pranoja.

Krista: Na vutë në siklet sot!

Më të lexuarat