BREAKING NEWS

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon paralajmërimin ‘bombë’ për Presidentin: Çështja e floririt do të...

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon
x

Gossip

Ish-konkurrenti i "Përputhen" plas deklaratën e fortë për Ledjanën: Është aktore, nuk ka ndjenja për Mevlanin

Ish-konkurrenti i "Përputhen" plas deklaratën e fortë

Pak ditë më parë Ledjana dhe Mevlani u deklaruan vetëm për njëri-tjetrin në studio. Mirëpo, jo të gjithë mendojnë se ndjenjat mes tyre janë të vërteta.

Sipas ish-konkurrentit të “Përputhen, Kristian Marcinajt, Ledjana po bën lojë. I ftuar në “Shqipëria Live”, ai tha se ajo nuk ka pasur kurrë ndjenja për Mevlanin.

Kristiani komentoi takimin e tyre të fundit, ku Ledjana shpërtheu në lot.

“Ledjana po bën thjesht një lojë dhe nuk ka patur asnjëherë ndjenja për Mevlanin. Jam shumë i sigurtë. Pse ju fikën ndjenjat rastësisht, nga kjo që ndodhi së fundmi, reagimi i Ledjanës. Po kur qan, varet sa aftësi aktoreske mund të kesh. Femra ka inteligjencën emocionale që dhe të sillet sikur qan dhe në momentin që nuk e ndjen të qajë", tha konkurrenti.

 

Më të lexuarat