BREAKING NEWS

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i përgjigjet Kurtit: Faleminderit

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë për përjashtimin nga PD të Berishës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Këta të tre janë fatkeqësia më e madhe për çdo shqiptar!

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë
x
BREAKING NEWS

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të fillojmë përgatitjet për ...

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të
x
BREAKING NEWS

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen të gjitha takimet. Zbardhet njoftimi zyrtar

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen
x
BREAKING NEWS

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali Berishën: Ndodhet në vështirësi! Aq i fortë është ai, sa kur kishte përballë Ramiz Alinë...

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan qeverinë “Rama 3”, ja kush abstenoi (EMRAT)

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan
x
BREAKING NEWS

“Zgjohet” Ilir Meta dhe i dërgon mesazhin e fortë opozitës: Mos më detyroni të bëj punën tuaj

“Zgjohet” Ilir Meta dhe i dërgon mesazhin e fortë
x

Gossip

Ish-konkurrentja e njohur e “Përputhen” shtatzënë për herë të parë, shfaqet me barkun e rrumbullakosur

Ish-konkurrentja e njohur e “Përputhen” shtatzënë

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Fjorela Peto u largua nga emisioni pasi gjeti dashurinë jashtë. Kanë kaluar muaj dhe jeta e saj private ka të reja.

Burime pranë familjes së saj kanë treguar për “Iconstyle” se partneri i Fjorelës quhet Ani Brakaj dhe se ka një biznes privat. Sipas tyre, Fjorela po jeton ditët e saj më të lumtura, pasi është në pritje të ëmbël.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” do të bëhet nënë për herë të parë. Mësohet se ajo është tre muajshe shtatzënë dhe planifikon të jetojë me partnerin në Belgjikë pasi të celebrohen.

Fjorela ka publikuar dhe në rrjete sociale një foto ku barku i rrumbullakosur i duket shumë qartë.

Ish-konkurrentja e njohur e “Përputhen” shtatzënë

 

Më të lexuarat