Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ish-Miss Universe duket fantastike me veshje super joshëse

Postuar: 11/09/2018 - 21:34

Bukuroshja amerikane, Olivia Culpo, ka realizuar një set të ri fotografish shumë joshës.

Zeshkania 26-vjeçare, fituese e garës Miss Universe më 2012, ka pozuar me veshje tejet tërheqëse për numrin e tetorit të revistës Modeliste.

Ajo ka vënë në pah trupin e saj marramendës, sidomos në një fotografi ku shihet e veshur me një kostum të gjelbër plazhi.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 10

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2018 - 22:29

Enca është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara të shoëbizit shqiptar pasi di si të tërheq vëmendjen me postimet e saj.

Postuar: 20/11/2018 - 22:14

Velina e ‘Xing’ me Ermal Mamaqin gjithmonë është treguar mjaft e hapur në komunikimin

Postuar: 20/11/2018 - 21:46

Në vitin 2011, Mc Kresha u ngjit në skenën e “Këngës Magjike” duke performuar këngën

Postuar: 20/11/2018 - 21:41

Modelja shqiptare, Oriola Marashi sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale sigurohet të rrëm

Postuar: 20/11/2018 - 20:00

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ishte në mesin e artistëve shqiptarë që u mblodhën dje në Va

Postuar: 20/11/2018 - 19:45

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata prej më shumë se një muaji është larguar nga Shqipëria, ndërsa ë

Postuar: 20/11/2018 - 19:35

Klea Huta e adhuron këngëtaren Dua Lipa dhe ky nuk është një sekret.