BREAKING NEWS

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po shpëtojnë politikanët nga burgu, Rama-Basha promovojnë vetëm besnikët, LSI parti familjare

Ndërkombëtarët japin alarmin: Lidhjet me gjyqësorin po
x

Gossip

Ish-partneres së Stresit i ndodh e papritura: Rrëzohet nga... (Pamjet)

Ish-partneres së Stresit i ndodh e papritura: Rrëzohet nga...

Ish-partnerja e Stresit, Kejsi ka filluar pushimet verore. Por gjatë një xhiroje si nëpër filma, me motorskaf në det asaj i ka ndodhur një e papritur.

Kejsi së bashku me miqtë e saj janë rrëzuar nga motorskafi dhe janë zhytur në ujë.

Ish-partneres së Stresit i ndodh e papritura: Rrëzohet nga...

Pas kësaj ajo ka parë se nga rënia i është nxirë këmba. Në foton e hedhur në rrjete sociale Kejsi shkruan: “Dhe rezultati kur bie”.