BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja me koronavirus janë shënuar 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të
x

Gossip

Ish-shoqja e ngushtë e MelaniaTrump do i nxjerr të palarat, ja për çfarë bëhet fjalë, pritet të shkaktojë shumë trazira

Ish-shoqja e ngushtë e MelaniaTrump do i nxjerr të palarat, ja

Stephanie Winston Wolkoff, ish-shoqja e Melania Trump ka gati librin e saj që do të titullohet “Melania and me”, me sekrete për zonjën e parë të SHBA-ve.

Ish-shoqja e ngushtë e Melanie Trump, gati të zbulojë sekretet e saj në një libër

Stephanie ishte shoqja e ngushtë e Melania Trump dhe ndihmësja e saj në organizimin e ceremonisë së betimit të Trump, kur mori presidencën.

The Sad Truth Behind Melania Trump's Relationship With Donald Trump

Megjithatë disa kohë më pas, ajo dhe kompania e saj u akuzua se vodhën plot 26 milionë dollarë nga organizimi i kësaj ceremonie dhe prej atëherë miqësia me Melania-n u shkatërrua. Stephanie nuk i pranoi kurrë akuzat dhe pritet që ky libër, i cili do të publikohet me 1 shtator, të shkaktojë shumë trazira, sipas “BBC”.