Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ish-velina seksi poston foton nga pushimet, detaji “i zbulon sekretin”

Postuar: 16/07/2018 - 21:59

Bris Mehmeti është një ndër velinat simpatike që e kemi parë tek “Fiks Fare”, së bashku me modelen Anisa Mukaj, të cilat janë dhe shumë mike me njëra-tjetrën.

Së fundmi, në rrjetet e tyre sociale ato kanë postuar disa foto nga pushimet në Dhërmi, që mesa duket po i bëjnë bashkë.

Anisa ka postuar një foto teksa shihet me bikini të kuqe, duke ekspozuar linjat e saj, ndërsa po ashtu edhe Brisi ka pozuar në të njëjtin ambient.

Në foto e Brisit shihet se nga rrezatimi në syzet e saj, foton ia ka bërë mikesha e saj, Anisa, e cila mesa duket paska zgjedhur këndet ideale për ta nxjerrë shoqen e saj sa më mirë.

4548745678754867435345448789

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/08/2018 - 13:26

New York Times ka bërë një artikull të veçantë dhe të dedikuar për Dukagjin Lipën, themeluesin e “Sunny Hill Festival”, origjinën e Dua Lipës dhe ‘konfliktet’ me fqinjët.

Postuar: 18/08/2018 - 13:14

Ajo është fizikisht një femër tani, dhe prej vitesh është shprehur se ka kuptuar se i përket gjin

Postuar: 18/08/2018 - 12:39

Getoar Selimi është një prej reperave shqiptar më të sukseshëm i njohur ndryshe si më i madhi në

Postuar: 18/08/2018 - 10:51

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri po i shijon këto ditë të nxehta vere me të birin, Drinin

Postuar: 18/08/2018 - 10:30

Ndonëse jo vetëm si ish presidente dhe gjenerale urshtrie, Atifete Jahjaga është bërë shpesh pjes

Postuar: 18/08/2018 - 10:08

Rita Ora po i çmend të gjithë në Instagram me postimet e saj.Si me foto nga koncertet, setet foto

Postuar: 17/08/2018 - 22:56

Zajmina Vasjari lirisht mund të themi që është një nga nënat më seksi të estradës.