BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Gossip

“Isha e eksituar dhe doja ta bëja”/ Videoja intime e saj me ish-të dashurin bëri xhiron e botës, ylli televiziv kujton periudhën e vështirë

“Isha e eksituar dhe doja ta bëja”/ Videoja intime e saj me

Kim Kardashian po ri-sjell skandalin e 14 vjetëve më parë, me të dashurin e saj të atëhershëm Ray J.

Gjatë një episodi të “Keeping Up with the Kardashians”, ylli televiziv vuri në dukje sesa e rëndësishme ishte që ajo të fliste për atë kasetë seksi, e cila u publikua në 2007-ën, pasi kjo gjë e ndihmon të ndihet më mirë, shkruan “Daily Mail”.

Në 2002, Kim Kardashian dhe Ray J u filmuan duke kryer marrëdhënie seksuale. Sidoqoftë, klipi u publikua në vitin 2007. Padyshim, një video e tillë gjeneron një zhurmë të stuhishme dhe 40-vjeçares iu desh ta përballonte me shumë vështirësi.

“Isha e eksituar dhe doja ta bëja”/ Videoja intime e saj me

Gjatë bisedës me motrën e saj, Kourtney Kardashian, e cila e pyeti pse pranoi të filmohej në atë moment.

Kim u përgjigj: “Sepse isha e eksituar dhe doja ta bëja. Mendoj se padyshim producentët donin shumë që unë të flisja. Ndonjëherë mendoja ‘OK, e di që tani duhet të merrem me këtë çështje.

“Isha e eksituar dhe doja ta bëja”/ Videoja intime e saj me

Dikush do më pyesë, kështu që duhet të ec përpara dhe të flas’. Në një farë mënyrë, spektakli na ka ndihmuar që të përballojmë shumë gjëra, në vend që t’i fshihnim.

“Isha e eksituar dhe doja ta bëja”/ Videoja intime e saj me

Në fund të ditës, unë kam qenë gjithmonë e hapur dhe e sinqertë dhe doja të ndaja çdo gjë që po kaloja. Nuk do të përmbahesha”,- ka thënë ajo.

“Isha e eksituar dhe doja ta bëja”/ Videoja intime e saj me

“Isha e eksituar dhe doja ta bëja”/ Videoja intime e saj me

Më të lexuarat