BREAKING NEWS

Vjen lëvizja që nuk pritej/ Basha bën ndryshimin në minutat e fundit, kush është ish-deputeti dhe emri i njohur demokrat që u riktheu pasi mbrëmë u la jashtë listave

Vjen lëvizja që nuk pritej/ Basha bën ndryshimin në minutat
x

Gossip

“Isha e virgjër”, gazetarja e njohur shqiptare rrëfen momentin e vështirë të jetës së saj: Më ushtroi presion! Ishte traumatike!

“Isha e virgjër”, gazetarja e njohur shqiptare rrëfen

Gazetarja Dasara Karaiskaj ka bërë dje një rrëfim ndryshe për jetën e saj teksa ishte e ftuar në emisionin ‘EXPULS’.

E njohur ndryshe si gazetarja qe dikur i prekte gjokset të ftuarve, gazetari Ronaldo Sharka e pyeti atë nëse ka ndjerë ndonjëherë nuanca lesbikeje me kaq shumë gjokse të prekurish, dhe ajo u shpreh:

“Përkundrazi! Unë kam gati fobi nga lesbiket, në kuptimin që nëse ato do të më afroheshin me një qasje tjetër. Unë kam shoqe dhe lesbike dhe nuk i dënoj. Kam një rast gati gati tramautik. Kam qenë aguridhe, e paprekur akoma, kur në banjot e një lokali më ndaloi një lesbike që ishte dhe shumë më e shkurtër se unë. Më tha o shpirti… u ndjeva shumë keq! Ajo prap ushtroi presion”, tregoi Dasara.

Ajo shtoi se është tradicionale dhe se nuk ka lidhje me këto aventura.

Më të lexuarat