BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD/ Spartak Ngjela zbulon prapaskenat ‘bombë’ dhe paralajmëron Sali Berishën: Ja si gënjeu stafi i tij i çoroditur dhe i trembur

Zgjedhjet për kreun e PD/ Spartak Ngjela zbulon prapaskenat
x
BREAKING NEWS

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë dosje”/ Taulant Balla shpërthen ndaj Sali Berishës e familjarëve të tij dhe nuk lë gjë pa nxjerrë: Pastrim parash me...

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’ Talo Çela dhe bën këtë lëvizje nga arratia, Klodiana Lala jep detaje

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’
x
BREAKING NEWS

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet, dyshohet për të lënduar

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet,
x
BREAKING NEWS

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë, KPK shkarkon nga detyra prokuroren e njohur (EMRI)

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë,
x
BREAKING NEWS

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/ Nis hetimet pasurore për 32 emrat 'VIP' që bënë bujë në mega-operacionin, në “sitë” llogaritë bankare dhe pronat e paluajtshme

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/  Nis hetimet pasurore
x
BREAKING NEWS

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për zgjedhjen e Presidentit të ri zgjat vetëm 3 minuta, ja çfarë pritet të ndodhë sot në orën 18:00

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për
x
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur që do bëjë kryeministri Rama shumë shpejt: Nuk e ka lënë me kaq

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur
x

Gossip

“Ishalla nuk e shikon mami”/ Rezarta Shkurta i vë ‘flakën’ rrjeteve sociale, publikon videon ‘e nxehtë’ nga pushimet luksoze: Fajin e ka Ermali që...

“Ishalla nuk e shikon mami”/ Rezarta Shkurta i vë

Këngëtarja Rezarta Shkurta, prej disa ditësh ndodhet me pushime me familjen. Ajo ka postuar herë pas here foto e video me ndjekësit nga pushimet në vendet luksoze.

Së fundmi këngëtarja ka postuar në profilin e saj në “Instagram”, disa foto dhe video teksa po shijon pushimet në ishujt Maldive.

Në fotoalbumet dhe videot, Rezarta duket se po i shijon në maksimum pushimet e saj nën shoqërinë e vajzës dhe të shoqit, Ermal Hoxha. Ky i fundit i ka realizuar një video 34-vjçares, ku ajo duket e veshur me bikini duke nxjerrë në pah format trupore.

“Ishalla nuk e sheh mami. Maaa po e pe fajin e ka Ermali që e xhiroi”, shkruan Shkurta bashkëngjitur me videon, duke e shoqëruar dhe me disa emoji të qeshurash.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta)