BREAKING NEWS

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në shtëpi, zbardhen detaje të reja për arrestimin e zyrtarit të lartë në Elbasan, publikohet FOTOJA dhe EMRI. Dalin pamjet

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve politikë, i biri jep lajmin e hidhur: Një muaj pasi kaloi Covid-19, pësoi komplikacion të rëndë në ...

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve
x
BREAKING NEWS

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21 Janarin”, prova e dëshmi të reja për 4 vrasjet, Berisha pritet të merret në pyetje nga prokurorët e SPAK

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x
BREAKING NEWS

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të ‘Shëndetësisë’

KLSH kallëzon në SPAK 8 punonjës të
x
BREAKING NEWS

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e rëndësishëm Roland Bejkos

‘Tërmet’ në PD, Lulzim Basha i jep postin e
x
BREAKING NEWS

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e Shërbimit të Provës dhe i jep urdhrat e prerë: Nuk jeni të paprekshëm, porosia ime një dhe e vetme!

“Nuk jeni ishull i pavarur”, Manja prezanton drejtorin e
x
BREAKING NEWS

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente, ia beson Shkodrën krahut të tij të djathtë (EMRI)

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen
x

Gossip

Ishe ti shkaku i ndarjes së Romeo Veshajt me Jonida Maliqin? Aleksia Peleshi zbardh prapaskenat dhe bën deklaratën e papritur: Nuk ka lezet të kapemi se ajo është edhe në moshë më të madhe!

Ishe ti shkaku i ndarjes së Romeo Veshajt me Jonida Maliqin? Aleksia

Bukuroshja 19-vjeçare Aleksia Peleshi e ftuar në emisionin ‘Glamour’ foli ndër të tjera edhe për lidhjen e saj të dashurisë me aktorin Romeo Veshaj.

E pyetur nëse ishte ajo shkaku i ndarjes së Romeos me këngëtaren e Jonida Maliqi, Ester dha një përgjigje të prerë.

Ester Bylyku: Është përfolur në media që ti ke qenë një nga arsyet pse Romeo dhe Jonida u ndanë. është e vërtetë?

Aleksia Peleshi: Jo, aspak. Kur jam njohur unë me Romeon, ata ishin ndarë.

Mirëpo pasi lidhja e tyre u bë publike, këngëtarja Jonida Maliqi nuk ngurroi t’i uronte.

Ester Bylyku: Jonida ju uroi publikisht. Ti a e falenderove? Apo nuk ke asnjë kontakt me të?

Aleksia Peleshi: Çfarë t'i them unë (qesh). Faleminderit. Jo nuk kam kontakte me të. Nuk më lidh asgjë me Jonidën, ajo është shumë më e madhe në moshë se unë dhe nuk ka lezet të kapemi me njëra tjetrën.

Më të lexuarat