BREAKING NEWS

Momente dramatike/ Udhëtimi dhe lamtumira e fundit drejt shtëpisë, mbërrijnë në Portin e Durrësit trupat e pajetë të shqiptarëve që humbën betejën nga COVID, makinat funerale njëra pas tjetrës

Momente dramatike/ Udhëtimi dhe lamtumira e fundit drejt
x

Gossip

“Ishim miq”, këngëtarja e njohur shqiptare flet për arrestimin e bujshëm të Zogut të Tiranës: Doja të bisedoja me mamanë e tij!

“Ishim miq”, këngëtarja e njohur shqiptare flet për

E ftuar së fundmi në emisionin "Vizioni i pasdites", ishte këngëtarja shqiptare Silvana Dollapi e cila ka folur për herë të parë për miqësinë me Zogun e Tiranës. Silvana u shpreh se ka patur shumë miqësi me Zogun, por ai nuk kishte hapur kurrë biseda të tilla.

“Unë kam pasur një lidhje shumë të mirë dhe nuk i kam servirur këtë pjesën që është bërë tabu në Shqipëri dhe nuk më ka hapur ndonjëherë nga këto lloj bisedash. Unë kam pasur marrëdhënie të mirë dhe më vjen keq. Edhe pa të drejtë ndoshta nuk është, por edhe të të mbajnë kot. Po prapë më vjen keq sepse edhe kaq rëndë nuk besoj që ka qenë. Nuk kam kontaktuar me të se nuk kam pasur mundësi se ku të kontaktoj. Kisha dëshirë të bisedoja me mamanë e tij se kam patur shumë shoqëri por nuk kam rënë në kontakt akoma. I uroj të dalë sa më shpejt”, është shprehur Silvana Dollapi.

“Ishim miq”, këngëtarja e njohur shqiptare flet për