BREAKING NEWS

Parlamenti zviceran miraton marrëveshjen e rëndësishme me Shqipërinë

Parlamenti zviceran miraton marrëveshjen e rëndësishme me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Kreu i SPAK takim me zyrtarët e lartë të DASH

Çfarë po ndodh? Kreu i SPAK takim me zyrtarët e lartë
x
BREAKING NEWS

Nën hetim për pastrim parash, Gjykata e Posaçme merr vendimin e rëndësishëm Rezart Taçin

Nën hetim për pastrim parash, Gjykata e Posaçme merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

E TRISHTË/ Humbje e madhe për futbollin e vendit tonë! Shënoi emrin te rekordmenët e katërkëndëshit në botë, ndahet nga jeta parakohe legjenda e portës shqiptare (Emri+Foto)

E TRISHTË/ Humbje e madhe për futbollin e vendit tonë!
x
BREAKING NEWS

"Frika më e madhe ishte kur...", drejtori i kabinetit tregon çastet pas goditjes së Berishës: U bllokuam, patëm...

"Frika më e madhe ishte kur...", drejtori i kabinetit tregon
x
BREAKING NEWS

Tensione me familjarët! Vrau me plumb në kokë të dashurën 19-vjeçare, merret vendimi i fundit për të riun shqiptar

Tensione me familjarët! Vrau me plumb në kokë të
x
BREAKING NEWS

I vranë shokun! Qëlloi me armë makinën e autorëve, arrestohet i riu i shpallur në kërkim (EMRI)

I vranë shokun! Qëlloi me armë makinën e autorëve,
x
BREAKING NEWS

"O mjeran, mund ta vrasësh...", Sali Berisha me tone të ashpra drejt Ramës: Po ushtron gjenocid mbi shqiptarët

"O mjeran, mund ta vrasësh...", Sali Berisha me tone të
x

Gossip

Ishin banorë të "Big Brother VIP", Ilir Shaqiri "gozhdon" ish-konkurrentin: Ato që ndodhen brenda 4 mureve mbeten atje

Ishin banorë të "Big Brother VIP", Ilir Shaqiri

Një nga përplasjet që është komentuar pafund në Big Brother Vip ka qenë ajo mes Ilir Shaqirit dhe Igli Zarkës.

Së fundi dy djemtë janë gjendur përballë në spektaklin e kërcimit "Dance Albania", por me një ndryshim Ilir Shaqiri është kryetari i jurisë ndërsa Igli konkuron me personazhet e tjerë të njohur.

Edhe sonte nuk u kalua pa u përmendur përplasja mes tyre, por Iliri ushpreh se gjërat që kanë ndodhur në shtëpinë e Big Brother Vip mbeten atje ndërsa në show do t’i vlerësojë ashtu si duhet.

“Gjërat që ndodhin në një kontekst brenda 4 mureve të një shpie, mbeten aty.

Unë si Iglit dhe Valonit që kemi fjetur dhe kemi ngrënë bashkë, do ti vlerësoj pa asnjë lloj teklifi”, tha Iliri.