BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Gossip

“Ishin emocione shumë të forta”/ Sipërmarrësja e njohur tregon gabimet e Donaldit në takimin me moderatoren e njohur të ‘Top Channel’: Kishte një Borë super yll, edhe unë që jam femër...!

“Ishin emocione shumë të forta”/ Sipërmarrësja e

Videoja e puthjes së Donaldit me Borën në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ u shpërnda me shpejtësi në rrjetet sociale dhe nuk ka mbetur njeri pa e komentuar.

Sipërmarrësja, Artenisa Ozaj, tha se takimi i Donaldit dhe Borës ishte “me emocione shumë të forta”, por tha se kishte edhe disa gjëra që nuk i pëlqyen.

“Ishin emocione shumë të forta. Disa nga gjestet e tij më dukeshin fëminore, që nga shpullat e deri te dhënia e lules. Ai ka qëndruar shumë gjatë në shtëpi, nuk e priste Borën dhe u emocionua akoma edhe më shumë kur e takoi atë. E shikoj fëminore gjithë gjënë nga ana e Donaldit. Kishte një Borë super yll, që edhe unë që jam femër do ulesha në gjunjë që ti jepja lulen”, u shpreh ajo.