Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ishin nisur për të shkuar në Pakistan për misionin e rëndësishëm, Kate Middelton dhe Princ William-it iu ndodh e papritura

Postuar: 18/10/2019 - 11:24

Kate Middelton dhe Princi William kishin planifikuar të udhëtonin drejt Pakistanit, ku do të qëndronin disa ditë për t’u vënë në dijeni të problematikave kryesore. Sipas burimeve ekskluzive për ‘Hollywoodlife’, familja mbretërore janë nisur për në Pakistan por janë detyruar të kthehen.

Për shkak të kushteve jo të favorshme klimatike, Kate-it dhe William-it iu është dashur të ndërpresin udhëtimin. Për shkak të motit të keq, rruga e tyre ka zgjatur dy orë kur pritej të zgjaste vetëm 21 minuta.

Për të qëndruar të sigurt, dyshja kanë vendosur ta shtyjnë udhëtimin për ndonjë ditë tjetër. Kujtojmë që Kate së fundmi është përfolur për një shtatzëni të mundshme, pasi u fotografua me barkun e rrumbullakosur.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/11/2019 - 21:06

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj, habiti opinionin mbrëmjen e sotme, teksa postoi një foto në Instagram, ku shfaqej me ish-bashkëshortin e saj, Aleks Varfaj.

Postuar: 21/11/2019 - 19:45

Ceremonia e rëndësishme e ndarjes së çmimeve “KULT”  këtë vit është në 15 vjetor

Postuar: 21/11/2019 - 17:58

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj është ndarë zyrtarisht me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfa

Postuar: 21/11/2019 - 16:48

Në muajin gusht Alketa Vejsiu zbuloi se këtë vit do të ngjitej në skenën e ‘Festivalit të K

Postuar: 21/11/2019 - 16:25

DJ i famshëm David Guetta dhe e dashura e tij Jessica Ledon, 25 vjet më e re, duket se po shijojn

Postuar: 21/11/2019 - 13:56

Këngëtarja Rozana Radi është shfaqur në një set fotografik për të promovuar linjën e re të veshje

Postuar: 21/11/2019 - 11:30

Arbër Çepani e ka pranuar hapur se është në një lidhje edhe pse nuk e tha emrin e vajzës që i ka