BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Gossip

Ishin nisur për të shkuar në Pakistan për misionin e rëndësishëm, Kate Middelton dhe Princ William-it iu ndodh e papritura

Ishin nisur për të shkuar në Pakistan për misionin e

Kate Middelton dhe Princi William kishin planifikuar të udhëtonin drejt Pakistanit, ku do të qëndronin disa ditë për t’u vënë në dijeni të problematikave kryesore. Sipas burimeve ekskluzive për ‘Hollywoodlife’, familja mbretërore janë nisur për në Pakistan por janë detyruar të kthehen.

Për shkak të kushteve jo të favorshme klimatike, Kate-it dhe William-it iu është dashur të ndërpresin udhëtimin. Për shkak të motit të keq, rruga e tyre ka zgjatur dy orë kur pritej të zgjaste vetëm 21 minuta.

Për të qëndruar të sigurt, dyshja kanë vendosur ta shtyjnë udhëtimin për ndonjë ditë tjetër. Kujtojmë që Kate së fundmi është përfolur për një shtatzëni të mundshme, pasi u fotografua me barkun e rrumbullakosur.