BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x
BREAKING NEWS

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS, lë edhe mandatin e deputetit: Deklaroj fundin e...

E PAPRITUR/ Gramoz Ruçi jep ‘live’ dorëheqjen nga PS,
x
BREAKING NEWS

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me lot në sy mban fjalimin drithërues dhe zbulon vendimin që ka marrë: Do plotësoj porosinë e babait!

SURPRIZA e Kongresit të PS-së, vajza e të ndjerit Bashkim Fino me
x
BREAKING NEWS

Pamje spektakolare/ Nis Kongresi i jashtëzakonshën i PS, ja kush e shoqëronte kryeministrin Rama në momentin e hyrjes dhe gjesti i tij që tërhoqi vëmendjen (VIDEO-LIVE)

Pamje spektakolare/ Nis Kongresi  i jashtëzakonshën i PS, ja kush e
x
BREAKING NEWS

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e Shëndetësisë jep lajmin e mirë, ja sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e
x
BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x

Gossip

Ishte bërë tapë, moderatoren e njohur shqiptare e zë gjumi në shkallët e pallatit (VIDEO)

Ishte bërë tapë, moderatoren e njohur shqiptare e zë gjumi

Moderatorja, Roza Lati dhe aktorja e humorit Anna Lika kanë treguar gjithmonë që kanë një marrëdhënie të ngushtë me njëra-tjetrën. Anna ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin "Bukë me vete" me Roza Latin dhe ndërkohë që kanë folur më shumë për miqësinë e tyre, kanë rrëfyer dhe një histori epike që ka shkaktuar shumë të qeshura.

Përpara disa vitesh, Anna i ka kërkuar Roza Latit që të shkonte në një club për të ruajtur një djalë që dikur aktorja e ka pasur fiksim. Duke qenë se Roza e ka pasur mik djalin në fjalë ka pranuar, mirëpo gjërat kanë ndryshuar teksa Roza ka pirë pak më shumë seç duhet dhe u bë tapë.

Moderatorja rrëfeu se e shijoi pa masë ata natë dhe kur u kthye në shtëpi nuk mund të ngjiste dot shkallët për të shkuar tek apartamenti i saj dhe në këtë mënyrë e zuri gjumi për 15 minuta në shkallët e pallatit. Roza fjeti në shkallet e pallatit deri sa njëra nga komshiet e saj e gjeti.

Teksa dy vajzat e njohura po e rrëfenin historinë janë shkrirë së qeshuri duke treguar kështu se këto moment e kanë bërë më të fortë miqësinë e tyre.

Më të lexuarat