BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Gossip

Ishte çifti i parë që u lidhën në emisionin më të ndjekur në Top Chanel/ Geri e tradhëtoi? E dashura sqaron skandalin e fotove ‘të nxehta’ me një vajzë tjetër në pishinë (VIDEO)

Ishte çifti i parë që u lidhën në emisionin më

Ina Kollçaku, e ftuara e parë në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, sqaroi për herë të parë skandalin e tradhëtisë së Gerit.

Pasi konfirmoi publikisht se vazhdon të jetë në një lidhje ‘jo shumë intensive’ me Gerin, ajo tregoi për moderatoren Ester Bylyku cfarë ndodhi pasi u publikuan fotot e ‘nxehta’ në pishinë të partnerit të saj Gerit, me një vajzë tjetër.

Ester Bylyku: Si do reagoje nëse do merrje vesh që Geri të ka tradhëtuar?

Ina Kollçaku: Në fakt, kanë folur pak portalet për këtë pjesë. Unë thjesht ia dergova me ‘screenshot’ dhe më tha që nuk është e vërtetë. I thash: ‘ok, por  ka dal kjo gjë’. 

Dhe ai e përgënjeshtroi. Nuk është se e zgjata shumë si bisedë, sepse mendova që ai është mjaftueshëm komod që të më thotë gjithçka, ashtu sikurse edhe unë.