BREAKING NEWS

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me urdhër të NATO për “puçin” në Rinas, ka spiunuar kundër SHBA, u shërben forcave jo mike

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me
x

Gossip

“Ishte e tmerrshme”/ Këngëtarja e njohur shqiptare tregon incidentin e rëndë pas aksidentit që bëri

“Ishte e tmerrshme”/ Këngëtarja e njohur shqiptare tregon

Enca Haxhia pësoi një aksident vitin e kaluar, si pasojë e të cilit theu këmbën dhe iu nënshtrua një operacioni.

Këngëtares iu desh kohë të rikuperohej, pasi ka qëndruar rreth dy muaj në shtëpi duke u kujdesur për këmbën.

Megjithatë, herë pas here ajo mblidhte forcat, bënte make up, dhe publikonte foto e video për ndjekësit e saj.

“Ishte e tmerrshme”/ Këngëtarja e njohur shqiptare tregon

Por, ditën e djeshme, ajo publikoi në Instastory një video, që tregonte rrugëtimin e saj që kur theu këmbën e deri tek rikuperimi.

Ishte e tmerrshme”, shkroi ajo krahas postimit.

“Ishte e tmerrshme”/ Këngëtarja e njohur shqiptare tregon

Si fillim, në video duket këmba e deformuar e më pas shfaqen pamje nga dita e operacionit, shenjat e qepjes, dhe pamje nga fizioterapia.

“Ishte e tmerrshme”/ Këngëtarja e njohur shqiptare tregon

Enca u tregoi fansave vitin e kaluar se kishte futur shumë hekura në këmbë dhe u kërkoi mendim nëse duhet të bënte ndonjë tatuazh tek shenja që i kishte ngelur pas operacionit.

“Ishte e tmerrshme”/ Këngëtarja e njohur shqiptare tregon

“Ishte e tmerrshme”/ Këngëtarja e njohur shqiptare tregon

“Ishte e tmerrshme”/ Këngëtarja e njohur shqiptare tregon