Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ishte fans i saj, këngëtarja e njohur shqiptare tregon historinë e veçantë të dashurisë së saj

Postuar: 19/08/2019 - 09:42

Prej kohësh është zbuluar se Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha po jetojnë një histori dashurie, për të cilën më në fund po flasin edhe vetë ata.

Në një intervistë për "Edicioni veror", Marsela dhe Vitmari kanë treguar se para se të lidheshin ishin fansa të njëri-tjetrit.

"Kam qenë fans që kur Marsela ka kënduar Billie Jean në 'The Voice", u shpreh Vitmar e vetë Marsela u habit pas kësaj deklarate.

"E mendoje ndonjëherë që do vinte një ditë që do ishit bashkë?", e pyeti Vitmarin prezantuesja Genta Hodo.

"Absolutisht jo, u lidhëm para 1 viti e gjysmë dhe e kemi ujitur këtë lule që lindi sikur të ishte hera e parë për ne", u shpreh Vitmari.

"Nuk jemi kaq romantik në jetën e përditshme se unë jam nga labëria dhe e ruaj egërsinë ndërsa Vitmari është i ëmbël. U takuam për muzikën, do luanim ‘live’ bashkë, nga një kafe lindi muhabeti", tregoi Marsela.

Këngëtarja shtoi se edhe ajo ishte një fanse e Vitmarit dhe e pëlqente shumë artin e tij.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 22:37

Largimi i Delinda Dishës nga Top Channel po diskutohet së shumti në media pas deklaratës së Salsano Rrapit, se ajo iku fshehurazi.

Postuar: 17/09/2019 - 20:50

Moderatori i programit të humorit "Portokalli" Salsano Rrapi, njëherazi edhe aktor u sh

Postuar: 17/09/2019 - 19:45

Sipërmarrësi i njohur shqiptar, Elton Ilirjani, ishte i ftuar në studion e “Ftesë në 5&rdqu

Postuar: 17/09/2019 - 18:41

   Nga një ish-punonjëse seksi, në një spikere që lexonte lajmet me gjoksin jashtë, e t

Postuar: 17/09/2019 - 17:05

 Kivanç Tatlitug është një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi, karriera e të cilit vlen

Postuar: 17/09/2019 - 15:11

Isaac Carew është në një lidhje të re. Ndarja e Duas nga i dashuri i saj prej vjetësh ka bef

Postuar: 17/09/2019 - 14:55

Aktori i humorit Ermal Mamaqi prej ditësh ndodhet në udhëtim, ndërsa së fundi është ndalur në Zvi