Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Ishte kaq modest”, këngëtarja shqiptare takon nga afër Princ Harry-n së bashku me mamanë e saj (FOTO)

Postuar: 12/06/2019 - 22:20

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka qenë mbrëmjen e kaluar e ftuar në një koncert të organizuar nga Princ Harry në Britaninë e Madhe. Koncerti ishte i organizuar nga duka i Sussex për bamirësi, ndërsa Ora ishte e ftuara e tij e nderit. Princi dhe Rita janë fotografuar teksa kanë shkëmbyer përqafime bashkë, ndërsa Vera Ora, mamaja e këngëtares 28-vjeçare ka qenë ajo e cila ka zbuluar përshtypjet e para nga ky takim.

Vera publikoi disa foto ku shihet se është duke folur me Harry-n dhe krah tyre ka shkruar: “Ai ishte aq modest në koncertin e tij sa që tha: Nuk do të harxhoj shumë nga koha juaj. E kuptoj që jeni këtu për të parë Ritën dhe jo mua, sidomos ju në fillim”.

Ajo shtoi se u ndje e nderuar së bashku me vajzën e saj nga ky takim i realizuar me Princ Harry-n. Kujtojmë se Rita Ora është një nga zërat më të pëlqyer në Britani, ndërsa këngët e saj janë renditur gjithmonë në krye të klasifikimeve të vendit britanik.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/06/2019 - 17:49

Në emisionin 'E Diell' ishin të ftuar dy aktorët e Portokallisë Florian Binaj dhe Ledio Lako, të cilët u vunë përballë njëri-tjetrit në intervistën ‘Këndi i së vërtetës’.

Postuar: 15/06/2019 - 23:52

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka ndarë në rrjete

Postuar: 15/06/2019 - 23:08

Altin Celmeta është ndër fotografët më të mirë në Shqipëri, i cili punon edhe si pedagog në Akade

Postuar: 15/06/2019 - 22:14

 Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka qenë e ftuara e parë e mbrëmjes së sotme në ‘Xing

Postuar: 15/06/2019 - 20:06

Trashëgimtarja e Top Channel Lori Hoxha mahniti me veshjen në ditëlindjen e kunatit të saj Ledion

Postuar: 15/06/2019 - 17:07

Pak minuta më parë, vajza e Linda Ramës, Rea Xhillari ka publikuar një foto me vëllain e saj Zaho

Postuar: 15/06/2019 - 13:28

Jonida Vokshi ka thyer një tabu në televizionet shqiptare, duke ftuar të fejuarin Besnik Krapi në