BREAKING NEWS

Aksidenti tragjik në aksin Levan-Vlorë/ Viktima është një 18-vjeçar, 4 të rinj në gjendje të rëndë, Policia jep detajet e para  

Aksidenti tragjik në aksin Levan-Vlorë/ Viktima është
x

Gossip

Ishte në arrest shtëpie në Kukës, Fjolla Morina bën lëvizjen e papritur

Ishte në arrest shtëpie në Kukës, Fjolla Morina bën

Mësohet se këngëtarja Fjolla Morina ka thyer arrestin e shtëpisë dhe është arratisur pa lënë gjurmë.

Rastin e ka bërë të ditur një oficer i policisë, pasi vuri re se këngëtarja kosovare nuk ndodhej në banesën me qira në qytetin e Kukësit.

Nuk duhet nëse Fjolla Morina është larguar nga banesa për disa momente, apo ka vendosur të zgjedhë rrugën ekstreme për t’i shpëtuar drejtësisë.

Kujtojmë se Fjolla Morina u arrestua pasi u kap me dy pistoleta në çantë gjatë tentativës për të kaluar kufirin drejt Shqipërisë nga dogana e Morinës, e shoqëruar nga shoferi dhe biznesmeni Fisnik Syla me të cilin u martua pak ditë më parë.

Gjykata e Kukësit dha masën e arrestit në shtëpi, dhe këngëtarja mori me qira një banesë në Kukës, ku do të duhej të qëndronte të paktën deri në seancën e radhës.

Më të lexuarat