BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Gossip

Ishte në dijeni të lidhjes së Melisës me Andin? Tea nxjerr videon dhe nuk lë vend për dyshime: Doni të na përçani

Ishte në dijeni të lidhjes së Melisës me Andin? Tea nxjerr

Pak ditë më parë Andi dhe Melisa konfirmuan lidhjen e dashurisë, përmes këngës “Leje”. Dyshja u shfaqën duke u puthur në videoklip dhe më pas nuk i kursyen dedikimet në rrjete sociale.

Së fundmi, Tea është pyetur nëse e dinte për lidhjen e tyre dhe përgjigjja është po. Ish-konkurrentja e “Përputhen” ka publikuar në Instastory një video të Melisës (nuk dihet nëse vajzat janë bashkë në kafe, apo ia ka dërguar), ku shprehet se Tea i ka mbështetur gjithmonë.

“Po e dinte dhe gjithmonë na ka mbështetur. Nuk e kuptoj pse vazhdoni doni të na përçani kur nuk do të ekzistojë kurrë një përçarje mes nesh, më kuptoni? Se gjithmonë kemi qenë bashkë, gjithmonë na ka mbështetur...ne duhemi, duhemi shumë”, thotë Melisa.

Ishte në dijeni të lidhjes së Melisës me Andin? Tea nxjerr

Më të lexuarat